Але кредит як форма фінансування має свою специфіку:

 • юридична або фізична особа отримує гроші на покупку автомобіля від банку;
 • повністю розраховується з магазином, салоном з продажу авто та стає власником машини;
 • поступово повертає гроші з відсотками банку.

Лізинг автомобілів працює по-іншому:

 • людина, яка хоче купити авто в лізинг, укладає договір з компанією, що надає такі послуги (наприклад, компанією ULF з головним офісом у Києві);
 • вона укладає договір купівлі-продажу автомобіля з продавцем, стає власником машини та передає її в користування (не у власність) своєму клієнту після отримання від нього авансу.

У клієнтів, юридичних або фізичних осіб є 2 можливості:

 • користуватися автомобілем на правах орендаря та поступово виплачувати повну вартість, а після закінчення терміну договору оформити машину у власність (викупити);
 • взяти авто в лізинг, користуватися ним, як орендованим майном, а після виплати всієї суми за договором повернути цей автомобіль власнику у зв'язку із закінченням договору оренди.

Причому вибір між купівлею та поверненням робиться не в момент укладення договору між юридичною / фізичною особою та лізинговою компанією, а коли термін дії цього договору закінчується, всі зобов'язання сторін виконані. Можливо, до того моменту у клієнта відпаде необхідність в автомашині, або він захоче купити новий автомобіль (орендувати його на тих самих умовах).

Вартість машини та додаткові витрати (страховка тощо) розбиваються на весь термін лізингу, тому навантаження на сімейний бюджет або бюджет підприємства (юридичної особи) мінімальне. Для отримання ключів від нового автомобіля достатньо всього лише внести аванс (в обумовленому з менеджером розмірі) та одноразову комісію в розмірі 2,5% від вартості машини.

Як оформити авто в кредит (купити автомобіль в лізинг)

Автолізинг в Києві - затребувана фінансова послуга. Якщо ви хочете купити новий автомобіль, але не маєте в своєму розпорядженні достатню суму, допоможе лізинг авто:

 • ви вибираєте вподобану модель у офіційного дилера в Києві та звертаєтеся до нашої компанії ULF для покупки машини;
 • разом з менеджером погоджуєте умови та графік платежів;
 • оплачуєте аванс за авто в обумовленому розмірі;
 • отримуєте новий автомобіль.

Коли вся сума буде виплачена - ви оформляєте техпаспорт на власне ім'я (за бажанням), отримуєте повний пакет документів і стаєте повноправним і єдиним власником автомобіля. А якщо машина вам вже не потрібна або виникло бажання придбати іншу модель, не доведеться витрачати час і зусилля на продаж авто - його можна просто повернути як об'єкт оренди.

Основні переваги покупки авто в лізинг для фізичних осіб:

 • Мінімальні початкові витрати. Для покупки нового автомобіля досить тільки внести аванс (в кілька разів дешевше повної вартості машини). При отриманні позики в банку до цієї суми додаються витрати на оплату страховки, мит, нотаріальних послуг, і всі їх потрібно внести за один раз, разом з початковим платежем. А при укладенні договору з ULF сума додаткових витрат розбивається на невеликі частини та вноситься окремими платежами, поступово.
 • Зручна форма виплат. Для того, щоб взяти машину в лізинг, вам потрібно вносити всього один платіж на місяць, який включає компенсацію вартості машини, реєстрацію, страхування та всілякі податки.
 • Мінімальний відсоток відмов. Банки можуть відмовити в кредитуванні, якщо вважатимуть вас ненадійним клієнтом, потрібно зібрати великий пакет документів, підтвердити доходи. Процедура оформлення лізингу в Києві простіша та лояльніша.

Основні переваги покупки автомобіля в лізинг для юридичних осіб:

 • Немає необхідності в другій заставі. Банки видають кредити підприємствам тільки при внесенні заставного забезпечення. Якщо відповідного майна немає, висока ймовірність відмови. А при оформленні лізингу в ULF заставним забезпеченням виступає сам предмет лізингу (тобто автомобіль).
 • Оптимізація податкових витрат, зменшення податку на прибуток. Машина в лізинг є не власністю, а орендованим майном, орендар не платить транспортний податок.
 • Збереження інвестиційної привабливості. Лізинг відноситься до орендних відносин. Це означає, що суми кредитів у балансі залишаться незмінними. В результаті буде простіше отримати гроші на інші цілі - наприклад, щоб поповнити оборотні кошти.
 • Оновлення автопарку з мінімальними витратами. Початковий внесок - 20% (від вартості автомобіля). Так можна швидко та з невеликими витратами оновити автопарк, купивши необхідну кількість нових машин.
 • Вигідні умови оформлення. Завдяки співпраці нашої компанії з офіційними дилерами Києва та автовиробниками різних країн Вам пропонуються спеціальні умови та бонусні програми.

Таким чином, умови оформлення авто в кредит максимально спрощені та гнучкі. Ніхто не обмежує вас у виборі марки або конкретної моделі автомашини. А це дає можливість купувати будь-яке авто в розстрочку. Тобто, таке, яке найкраще підходить за характеристиками та ціною.

По-друге, при оформленні авто в кредит ви платите всього 20-25% від первісної вартості. Простіше кажучи, вносите чверть від суми - та отримуєте ключі від машини. А решту виплачуєте поступово (в цьому й полягає особливість покупки авто в розстрочку).

По-третє, процентна ставка розраховується для кожного клієнта в індивідуальному порядку. Адже при оформленні авто в кредит враховуються різні нюанси. Наприклад, рівень доходу, кредитна історія тощо.

Графік платежів при покупці авто в розстрочку теж складається під вас, з урахуванням особливостей ведення бізнесу. Тому взяти авто в лізинг дуже зручно, завдяки гнучкому графіку оптимізується навантаження на ваш бюджет.

На сайті є каталог нових легкових і вантажних автомобілів, які пропонують наші партнери, з фото та технічними характеристиками, а також калькулятор. Він допоможе розрахувати суму щомісячних платежів з урахуванням загальної ціни автомашини, розміру авансу, який ви можете внести відразу, та терміну, на який оформляється машина в лізинг.

Лізинг авто від ULF: просто, зручно та вигідно!

Наша компанія ULF працює на фінансовому ринку України з 2011 року, у нас є офіси в Києві та інших містах. Ми входимо в ТОП-3 кращих лізингових компаній. Ви можете взяти в лізинг абсолютно будь-який автомобіль: легковий, комерційний або вантажний, автобуси та спецтехніку, для особистих цілей або для бізнесу. На вибір пропонуються різні форми лізингу: фінансовий, оперативний тощо.

Переваги співпраці з ULF:

 • Прийом заявок від фізичних та юридичних осіб. Ми допомагаємо придбати авто в кредит усім бажаючим: простим споживачам, представникам малого та середнього бізнесу.
 • Швидкий зворотний зв'язок, оперативний розгляд заявок. З вами зв'язуються протягом 30 хвилин після подачі заявки на автолізинг. Попереднє рішення про фінансування ви отримуєте протягом години.
 • Вигідні умови. Процентна ставка більш приваблива, ніж в банках Києва, є особливі програми, які дозволяють купити нове авто в лізинг з нульовим початковим внеском.
 • Різноманітність пропозицій. На сайті представлений великий модельний ряд автомобілів у наявності від наших партнерів. Також ми надаємо допомогу в отриманні привабливих комерційних пропозицій від постачальників.
 • Індивідуальний підхід. Ви отримуєте персонального менеджера, який буде допомагати на всіх етапах оформлення договору та консультувати з будь-яких питань.
 • Особистий кабінет. Доступний 24/7. У будь-який момент ви завжди можете подивитися деталі оформлення договору в режимі онлайн.
 • Ulf Assistance - безкоштовна підтримка в дорозі 24 на 7.