VIN-звіт (Carfax): Безкоштовно для клієнтів ЛюбеАвто Хмельницький

Коли купуєте автомобіль з США, треба бути певним в його історії. Зробити перевірку доволі просто, а для клієнтів компанії ЛюбеАвто Хмельницький - ще й безкоштовно. В Америці діє загальнонаціональна база даних Carfax, яка містить історію кожного зареєстрованого авто на території США та Канади. Далі ми розповімо, як правильно читати звіт, що він собою являє та на що необхідно звертати особливу увагу.

Даний звіт ми готові надати вам за 24 години після оплати.

Ім'я Прізвище Номер телефону VIN-код автомобіля

Вартість: 99 грн

ПРИКЛАД Carfax звіту та Фото Звіту (при купівлі аналогічний файл буде вислано на вказаний Вами номер телефону):

Що таке VIN звіт (Карфакс) та для чого він? Цей сервіс надає можливість отримати інформацію про історію автомобіля з США. Звіт допомагає покупцю уникнути ризику купівлі машини з прихованими проблемами, котрі можуть призвести до дорогих ремонтних робіт. До нього вноситься інформація про машину з різних джерел: страхових компаній, автосалонів, СТО, правоохоронних органів та інших державних установ тощо. Інакше кажучи, вся історія за VIN номером міститься в одному документі. Звіт платний - ціна 99 грн. Але наша компанія надає його безкоштовно для клієнтів компанії ЛюбеАвто Хмельницький , оскільки при купівлі авто з США звіт про стан та історія автомобіля є обов'язковими для співробітників, які займаються пошуком та купівлею машини з американських аукціонів.

Зміст звіту

Звіт складається з п'яти розділів, завдяки яким можна отримати найбільш повну історію авто. В кожному з них міститься та чи інша логічно об’єднана інформація. Розгляньмо кожний з них окремо.

Загальна інформація (Vehicle Report)

Розділ містить ввідну інформацію, виступає таким собі конспектом усього звіту. Тут вказується загальна характеристика автомобіля, а також найбільш важливі дані на які варто звернути увагу.

Інформація про ТЗ (Vehicle information) - загальні дані транспортного засобу: модель, VIN-код, тип авто, двигун та пальне, на якому він працює, а також привід. Тут можна перейти за посиланнями, де вказана повна комплектація авто.

  • Branded Title: Salvage - означає, що авто після ДТП і має технічні пошкодження. Зверніть увагу! Аукціони надають автомобілям сертифікати (Salvage, Clean title тощо) залежно від типу пошкоджень та правовстановлюючих документів на авто. Таким чином, Branded Title може містити різні значення.
  • Damage Report - звіт про пошкодження.
  • Previous owners - кількість власників.
  • At least 1 open recall - мінімум один відгук. Мається на увазі офіційна відкликна кампанія виробника.
  • Types of owners - тип власності на автомобіль. Це може бути як особисте користування, так і прокат, використання в таксі тощо.
  • Last report odometer reading - останній показник одометра (пробіг авто).
Інформація про кількість власників

Блок містить інформацію щодо власників. Зліва наведено дані про машину, коли вона належала першому власнику. Зазначається рік придбання, тип власності, час володіння, штат/місто, де експлуатувався автомобіль, приблизний пробіг за один рік, а також останній показник одометра. Справа вказується та ж сама інформація по другому власнику. Розділ дозволяє перевірити VIN авто на випадок шахрайства з пробігом або впевнитись в кількості власників.

Стан транспортного засобу

До розділу вноситься інформація про стан автомобіля на момент перебування у власності попередніх власників. Кожна колонка відповідає одному з водіїв. Якщо у верхньому блоці ви бачите знак оклику (ALERT!) в червоному трикутнику - блок містить важливу інформацію, яка вказує, що автомобіль мав якісь пошкодження або несправності.

Додаткова інформація

З наведеного прикладу можна дізнатися, що за першого власника не було жодних проблем. Але з другим власником машина потрапила в ДТП. Статус Salvage, що знаходиться у розділі “Загальна інформація” (Vehicle Report), вказує, що вартість ремонтних робіт ТЗ на території США не є рентабельною, через що автівку було списано страховою компанією. Зі звіту видно, що автомобіль отримав статус Total Loss Reported, який можна перекласти як “відновленню не підлягає”. Але це не обов'язково означає, що машина дійсно була критично пошкоджена. Наприклад, від не дуже сильного удару спрацював піропатрон подушки безпеки. За законами США таке авто не може використовуватись на дорогах, навіть якщо неполадку можна легко виправити, через що страхові компанії списують ТЗ.

Детальна інформація

В останньому розділі вказується вся інформація щодо кожного з колишніх власників: коли автомобіль було придбано, який був пробіг на момент купівлі, зазначається джерело даних та інші корисні свідчення, які доповнюють попередні і більш детально їх розкривають. Блок дозволяє дізнатись, на якій станції було проведено ремонтні роботи або обслуговування, що спричинило звернення. Розділ також містить інформацію з поліцейських звітів, свідчення страхових компаній тощо. Таким чином, до нього входить вся наявна в базі даних інформація.

Чи бувають безкоштовні звіти?

Запевняємо, що безоплатно отримати повний звіт ви не зможете. Доступний максимум - перший блок з загальною інформацією, яка має спонукати до придбання всього звіту. Пам'ятайте, що сервіс бази даних - платний, є приватною власністю, перепродаж якої заборонений законом про інтелектуальну власність та захищається на державному рівні.

Є запитання?

Звертайтесь до експертів компанії ЛюбеАвто Хмельницький. Перед купівлею машини в США ми перевіряємо історію всіх без виключення авто в CarFax та в усі інші доступні способи перевірки. Для своїх клієнтів ЛюбеАвто Хмельницький здійснює перевірки авто абсолютно безкоштовно. В нашій компанії ви отримуєте найбільш повний та глибокий аналіз стану машини, який не може надати навіть CarFax!

Наша адреса : м. Хмельницький, вул. Курчатова 6 (Західна Окружна)

Графік роботи

Понеділок - П'ятниця 9:00-18:00

Субота 11:00-15:00

Телефон

+380 (68) 570-75-75

+380 (96) 544-55-04

+380 (98) 048 76 39

+380 (67) 311-46-16

+380 (73) 311 46 16